ONLİNE PSİKOLOJİK DESTEK

Online görüşmeler şehir dışında ya da yurtdışında yaşayan kişilere psikolojik danışmanlık ve psikoterapi desteği sağlamak ya da çeşitli nedenlerle merkezimize gelemeyen kişilerin bu destekten faydalanmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

 

Görüşmeler “Whatsapp” üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirilmektedir. Danışanlarımız merkezimizi arayarak seans ödemesini gerçekleştirdikten sonra belirlenen tarih ve saatte seansımız gerçekleştirilmektedir. Profesyonel süreci bozan herhangi bir durumda seanslarımız sonlandırılacaktır.


Ücretsiz Olarak İletişim Kurmak İstermisiniz ?

Gaziantep Psikolojik Destek Merkezi olarak Değişim Psikolojik Destek Merkezinden sorunlarınız hakkında iletişim formunu kullanarak ön bilgilendirme alabilirsiniz. Danışanlarımızın durumlarına göre kendileri Psikolog Pınar Erkmen tarafından gerekli bilgilendirme yapılarak bir sonraki aşamalar için ne gibi işlemler yapılması konusunda bilgilendirileceksiniz. Randevu formunu kullanarak kendinize en uygun olan gün ve saati belirleyerek destek alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim formunu kullanabilir veya telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

En uygun gün ve saat’de randevu alın

Hemen Ara
Adres Tarifi